Promocje


Ostatnia promocja na depilację laserową w 2018 roku! Tylko teraz najlepszy na Podhalu laser Vectus taniej o 25% w ALLMEDICA!

ALLMEDICA jest jedynym miejscem na Podhalu posiadającym laser diodowy VECTUS, który został wyposażony w unikatową technologię - czujnik melaniny SkinTel, który pozwala na bezpieczną depilację nawet w lecie! Z tej okazji ALLMEDICA zorganizowała OSTATNIĄ w 2018 roku wielką promocję! Tylko do końca czerwca wszystkie zabiegi depilacji laserowej taniej o -25%! 

PAKIETY ZABIEGÓW - REWOLUCYJNA TERAPIA ŁĄCZONA W PROMOCYJNEJ CENIE!

UltraSkin II Absolute (najsilniejsze i najnowocześniejsze ultradźwięki), Endermologie, Karboksyterapia czy Lipoliza Iniekcyjna to najskuteczniejsze zabiegi na problematyczną tkankę tłuszczową dostępne na rynku. Są to technologie i rozwiązania o najwyższej skuteczności, które pozwalają na utratę niechcianych centymetrów. Zabiegi te połączone w pakiety idealnie się uzupełniają, działają kompleksowo i dużo szybciej zapewniają oczekiwane efekty. Nie wymagają specjalnych przygotowań i długotrwałego okresu rekonwalescencji. Dodatkowo teraz w ALLMEDICA znajdziesz specjalnie skomponowane pakiety zabiegów w wyjątkowych cenach! 

Allmedica

ALLMEDICA to prywatna przychodnia medyczna dzialajaca w oparciu o doswiadczony zespól medyczny i wysokie standardy obslugi pacjenta.